Bilety

SZOPIENICE

Bilety na normalne mecze GieKSy kosztują 10 zł, 5 zł (ulgowe) oraz 20 zł (rodzinne). Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom do lat 26 oraz emerytom i rencistom za okazaniem legitymacji. Karnety i bilety rodzinne dotyczą dwojga osób dorosłych oraz maksymalnie trojga dzieci do 15 lat. Bilety bezpłatne przysługują osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom po okazaniu legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności.

UWAGA! Wstęp na mecze GKS-u rozgrywane w hali „Szopienice” możliwy jest wyłącznie po okazaniu Karty Kibica GKS-u Katowice

Bilety są do nabycia na stronie kupbilet.pl, we wszystkich salonach „EMPIK” oraz w sklepie "Strefa GieKSy" na Stadionie Miejskim. Bilety można również nabyć w kasach hali w dni meczowe. Kasy będą otwarte trzy godziny przed początkiem spotkania.

SPODEK

Bilety na normalne mecze GieKSy w Spodku kosztują 20 zł, 10 zł (ulgowe) oraz 40 zł (rodzinne). Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom do lat 26 oraz emerytom i rencistom za okazaniem legitymacji. Bilety rodzinne dotyczą dwojga osób dorosłych oraz maksymalnie trojga dzieci do 15 lat. Bilety bezpłatne przysługują osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom po okazaniu legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności.

Bilety są do nabycia na stronie kupbilet.pl, we wszystkich salonach „EMPIK” oraz w sklepie "Strefa GieKSy" na Stadionie Miejskim. Bilety można również nabyć w kasach hali w dni meczowe. Kasy będą otwarte trzy godziny przed początkiem spotkania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety(at)gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 896.
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Platynowy
Partner Złoty
Partner Techniczny
Partnerzy