Karnety i bilety na mecze GKS-u Katowice

07.09.2017 15:10

Rusza internetowa sprzedaż biletów i karnetów na mecze siatkarskiej GieKSy w sezonie 2017/2018.

Już 30 września siatkarze GKS-u Katowice zainaugurują swój drugi sezon w PlusLidze. Zespół Piotra Gruszki rozgrywki 2017/18 rozpocznie w Radomiu, a pierwszy mecz przed własną publicznością rozegra 4 października z Łuczniczką Bydgoszcz w Spodku.

Już teraz zachęcamy do zakupu karnetów na zbliżające się rozgrywki. Dla kibiców siatkarskiej GieKSy przygotowaliśmy dwa warianty. Karnety na cały sezon obejmują 15 spotkań rundy zasadniczej i jeden mecz pucharowy. Karnet normalny kosztuje 230 zł, ulgowy 150 zł, a rodzinny 465 zł. W sprzedaży są także karnety na mecze rozgrywane w Spodku. W legendarnej polskiej hali GKS zmierzy się z Łuczniczką Bydgoszcz, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Asseco Resovią Rzeszów, PGE Skrą Bełchatów oraz Jastrzębskim Węglem. Ceny karnetów na pięć spotkań w Spodku wynoszą: 110 zł (normalny), 60 zł (ulgowy) i 220 (rodzinny). Więcej informacji o karnetach znajduje się tutaj.

Dostępne są już także bilety na mecz z Łuczniczką Bydgoszcz (Spodek, 4 października). W przedsprzedaży kosztują: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) i 40 zł (rodzinny). UWAGA! W dniu meczowym ceny będą wyższe i będą wynosić odpowiednio 25 zł, 15 zł i 50 zł.

Pozostałe spotkania rundy zasadniczej zostały podzielone na kategorie „TOP” i „NORMAL”. Mecze pierwszej kategorii będą rozgrywane w Spodku, a drugiej w hali Ośrodka Sportowego "Szopienice". Szczegółowe informacje i cennik znajduje się tutaj.

Karnety można nabyć w formie voucherów za pośrednictwem strony kupbilet.pl oraz w salonach "EMPIK". Zakupione vouchery należy wymienić na karnety w "Strefie GieKSy" lub w dni meczowe w kasach biletowych, które będą otwarte na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Platynowy
Partner Złoty
Partner Techniczny
Partnerzy